Woodproof 1:9 | impregnat do drewna | 5 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 57,99 zł 57.99
Cena netto: 47,15 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Drewno to materiał który od pokoleń jest używany jako surowiec do tworzenia mebli oraz budowli mieszkalnych i użytkowych. Z drewna często buduje się domy, wiaty, garaże, płoty, boazerie, altanki ogrodowe, okiennice itd. Drewno jest lekkie, estetyczne i wytrzymałe, lecz jak każdy inny materiał z czasem traci swoje właściwości przez bezpośredni kontakt ze słońcem, deszczem i mrozem. Jeśli chcesz profesjonalnie zabezpieczyć drewno przed działaniem warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni i owadów, musisz wybrać wysokiej jakości impregnat. Woodproof 1:9 to wodorozcieńczalny koncentrat do impregnacji drewna polskiego producenta chemii budowlanej JURGA. Jest on jednym z najlepszych impregnatów do drewna na polskim rynku. Jego cena jest bardzo atrakcyjna, a trwałość i właściwości są na najwyższym poziomie

ZUŻYCIE:  1l na ok 25m2 powierzchni (zależy od chłonności podłoża)

Woodproof to produkt wodorozcieńczalny (stosunek rozcieńczania 1:9), w postaci oleistej niebieskiej cieczy. Jest to impregnat dedykowany przede wszystkim do zabezpieczania starych jak i nowych konstrukcji lub przedmiotów z drewna. Woodproof 1:9 firmy JURGA to produkt z wyższej półki, świadczy o tym estetyka pojemników oraz wysoka jakość produktu. Poza tym cena tego impregnatu jest bardzo atrakcyjna a jego wydajność bardzo duża.

Właściwości/zalety:

  • impregnat bez rozpuszczalnikowy
  • impregnat do drewna
  • łatwa aplikacja (pędzel, wałek lub natrysk)
  • do pełnego zabezpieczenia wystarczy nanieść 2-3 warstwy
  • chroni powierzchnie przed wnikaniem wody, brudu
  • chroni powierzchnie przed działaniem grzybów, pleśni i owadów
  • nadaje zielono oliwkowy kolor
  • nadaje właściwości hydrofobowe
  • bardzo dobra cena
  • wysoka wydajność i świetne właściwości (0,5-1,0l rozcieńczonego impregnatu /m3 drewna)

Jeśli zastanawiasz się jak odświeżyć powierzchnię drewna oraz jak zabezpieczyć ją przed negatywnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych, grzybów, pleśni i owadów to lepiej nie mogłeś trafić! Woodproof to specjalistyczny impregnat do drewna opracowany przez polską firmę Jurga zajmującą się produkcją chemii budowlanej. Woodproof to impregnat do drewna którego cechuje bardzo wysoka jakość oraz niska cena. Zużycie tego produktu jest niskie, przez co niewielkim kosztem możemy skutecznie zabezpieczyć na długi czas wszelkie drewniane konstrukcje. Odpowiedź na pytanie jak wykonać impregnację drewna znajduje się w karcie technicznej, którą znajdą państwo poniżej w formie PDF. Oprócz dobrej ceny i wysokiej wydajności, Woodproof 1:9 ma jeszcze wiele zalet. Jedną z nich to zapewne łatwość w użyciu. Koncentrat Woodproof to produkt z którym poradzi sobie każdy. Impregnat do drewna Woodproof firmy Jurga jest wyjątkowo łatwy w aplikacji, po jego rozcieńczeniu do nakładania wystarczy zwykły wałek lub pędzel. Cały proces impregnowania powierzchni to nic skomplikowanego, poradzi sobie z tym dosłownie każdy. Impregnat należy nanosić od 2 do 3 warstw dla pełnego zabezpieczenia powierzchni.

 

*WSZELKIE INFORMACJE ODNOŚNIE WARUNKÓW WYKONANIA I SPOSOBÓW NAKŁADANIA PRODUKTU ZAWARTE SĄ W KARCIE TECHNICZNEJ! PROSIMY DOKŁADNIE SIĘ Z NIĄ ZAPOZNAĆ.

Dane techniczne

Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Pełne właściwości do 24 godzin
Narzędzia do aplikacji pędzel, wałek, natrysk niskociśnieniowy

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl