WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 31,99 zł 31.99
Cena netto: 26,01 zł
ilość szt.
Zyskujesz 31 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: WEBER

Opis

WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG

Cementowa zaprawa wyrównująca, 10-60 mm

Zastosowanie produktu:

 • Do wykonywania warstw wyrównawczych pod warstwy hydroizolachyjne, powłoki, posadzki (jastrychów), tynkowania cokołów.
 • Jako warstwa podkładowa (wyrównująca lub nadająca spadki) pod zaprawy klejące do płytek ceramicznych i tynki.
 • Do wypełniania złączy prefabrykatów, uzupełniania ubytków (przywracania kształtu) konstrukcji betonowych ), wypełniania szczelin oraz wyrównywania powierzchni warstwami o grubości od 10 do 60 mm, wewnątrz i na zewnątrz budynków.
 • Do naprawy podłoża przed zastosowaniem podkładów podłogowych 
 • Do stosowania na podłożach mineralnych (beton, jastrych cementowy), z cegieł ceramicznych i silikatowych, bloczków betonowych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, z kamieni naturalnych itp. 
 • Do obsadzania balustrad, drobnych elementów, itp.  

Producent: Weber

Opakowanie: Worek 25 kg

Zużycie: ok. 20 kg/m² przy warstwie o grubości 10 mm

ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG Kod producenta WEBERCEM PLAN 60

Właściwości:

 • do wyrównywania podłoża pod warstwy wierzchnie
 • do naprawy podłoża pod podkłady podłogowe
 • do wypełniania złączy prefabrykatów
 • do obsadzania drobnych elementów np. balustrad
 • mrozoodporna
 • do napraw powierzchni pionowych i poziomych
 • do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG Marka Weber

Przygotowanie podłoża:

Podłoże musi być konstrukcyjnie nośne, stabilne, suche, mocne oraz wolne od zanieczyszczeń i warstw słabo związanych z podłożem, nieodpornych na działanie wody lub osłabiających wiązanie (np. tłuszcze, bitumy, pyły, kurz, kleje, resztki farb i zapraw). Na 4-24 godziny przed nakładaniem zaprawy podłoże należy nawilżyć do stanu matowo-wilgotnego lub zagruntować preparatem weber PG212.

Przygotowanie produktu:

Do 2,5-3,0 litra czystej, zimnej wody wsypać 25 kg (worek) suchej zaprawy webercem plan 60 i mieszać przez 3-4 minuty wiertarką wolnoobrotową z mieszadłem, aż do uzyskania jednorodnej masy. W przypadku stosowania wolnoobrotowych mieszalników lub betoniarek zaprawę należy mieszać przez 6-8 minut. Mniejsze ilości można przygotować ręcznie przy użyciu kielni lub łopaty. W celu zwiększenia przyczepności zaprawy do podłoża i podwyższenia jej odporności na ścieranie można 10-20% wody zarobowej zastąpić preparatem weber PG212. Przygotowywać porcje, które zostaną zużyte w ciągu 2 godzin. Nie dodawać więcej niż ww. ilość wody, ponieważ obniży to wytrzymałość oraz zwiększy skurcz zaprawy. Nie „ulepszać" wyrobu przez dodawanie piasku, cementu, itp.

ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG Stan opakowania oryginalne
ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA WEBER WEBERCEM PLAN 60 25 KG Waga produktu z opakowaniem jednostkowym 25 kg

Wskazówki wykonawcze:

Zaprawę webercem plan 60 nakładać kielnią lub metalową pacą, mocno dociskając i wcierając zaprawę w podłoże. Pod powierzchnie tynkowane zaprawą webercem plan 60 zaleca się najpierw wykonać obrzutkę z zaprawy webercem plan 60 z 3-6% (wagowo) dodatkiem cementu portlandzkiego 32,5. W przypadku wykonywania podkładów pod posadzki w innych niż wymienione zastosowaniach, roboty prowadzić jak dla tradycyjnych zapraw cementowych. Większe ubytki wypełniać warstwami o grubości do 60 mm; każdą taką warstwę pozostawić do stwardnienia na okres 1 - 2 dni. Ułożoną zaprawę należy przez dni chronić przed zbyt szybkim wysychaniem, np. poprzez skrapianie co kilka godzin wodą i przykrycie folią. Świeże zabrudzenia zaprawą zmywać wodą, stwardniałe usuwać mechanicznie. Warunki atmosferyczne podczas stosowania i wiązania wyrobu Temperatura otoczenia i podłoża w trakcie wykonywania prac i przez następne 7 dni powinna być wyższa niż +5°C.

Produkt zachowuje swoje właściwości przez okres 12 miesięcy od daty produkcji. Produkt przechowywać i przewozić w fabrycznie zamkniętych, nieuszkodzonych opakowaniach, chronić przed wilgocią.

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl