WEBER SAN 952 25 KG

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 93,99 zł 93.99
Cena netto: 76,41 zł
ilość szt.
Zyskujesz 93 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: -

Opis

WEBER SAN 952 25 KG

Podkładowy tynk renowacyjny z certyfikatem WTA

weber.san 952 (Deitermann PG) jest porowatym i dyfuzyjnym mineralnym tynkiem podkładowym stosowanym w systemie tynków renowacyjnych.

Zastosowanie: 

W systemie tynków renowacyjnych jako:

  • podkładowy tynk magazynujący sole,
  • tynk wyrównujący podłoże pod tynk renowacyjny weber.san 953.

Producent: Weber

Opakowanie: Worek 25 kg

Zużycie: 11-12 kg/m2 na warstwę o grubości 10 mm.

PODKŁADOWY TYNK RENOWACYJNY WEBER SAN 952 25 KG Stan opakowania oryginalne

Właściwości:

  • duża zdolność do magazynowania skrystalizowanych szkodliwych soli
  • dyfuzyjność
  • bardzo duża porowatość
  • niewielkie zużycie
  • odporność na mróz i warunki atmosferyczne
  • możliwość nakładania mechanicznego
PODKŁADOWY TYNK RENOWACYJNY WEBER SAN 952 25 KG Rodzaje tynków zewnętrzne
PODKŁADOWY TYNK RENOWACYJNY WEBER SAN 952 25 KG Marka Weber

Przygotowanie podłoża:

Stare tynki, wymalowania, itp. usnąć aż do uzyskania nośnego podłoża, do wysokości przynajmniej 80 cm powyżej widocznej linii uszkodzeń (zawilgoceń, zasoleń). Jeżeli to konieczne, zniszczony mur naprawić. Spoiny usunąć na głębokość ok. 2 cm. Powierzchnię muru oczyścić mechanicznie. Spoiny można naprawić stosując weber.san 952. W przypadku wykonywania prac w piwnicach (wewnątrz pomieszczeń) na ścianach zewnętrznych (fundamentowych), konieczne jest przygotowanie w analogiczny sposób stref przyległych ścian lub sklepień (pas o szerokości przynajmniej 1 metra). Podłoże musi być stabilne oraz wolne od zanieczyszczeń. Skute tynki, fragmenty cegieł, itp. usuwać codziennie z terenu budowy, nie dopuszczając do ich kontaktu ze zdrowym murem. Przed nałożeniem tynku weber.san 952 na podłożu wykonać obrzutkę z zaprawy weber.san 950. Grubość warstwy obrzutki nie powinna przekraczać 5 mm. Obrzutka powinna pokrywać 50% powierzchni ściany. Tynk nakładać po min. 24 godzinach od momentu wykonania obrzutki.

Przygotowanie produktu:

Do czystego naczynia wlać 6-7 litrów czystej wody i wsypać 25 kg (1 worek) weber.san 952. Mieszać intensywnie aż do uzyskania jednorodnej, homogenicznej masy. Do mieszania należy stosować betoniarki (mieszarki) przeciwbieżne lub mieszarki (wiertarki) z mieszadłem łopatkowym jak również agregaty tynkarskie. Czas mieszania w mieszarkach lub betoniarkach wynosi 4 minuty, przy stosowaniu mieszarek (wiertarek) ręcznych 3 minuty.

PODKŁADOWY TYNK RENOWACYJNY WEBER SAN 952 25 KG Rodzaj produktu tynk

Wskazówki wykonawcze:

Tynk weber.san 952 nakładać na przygotowane podłoże ręcznie lub natryskowo. Po nałożeniu i wstępnym wyrównaniu powierzchnie tynku uszorstnić przez przeciągnięcie poziomo np. pacą lub listwą z zębami. Tynk należy nakładać w jednym przejściu, warstwą o grubości przynajmniej 1 cm. Min. po 3 dniach można wykonywać dalsze warstwy systemu, z zastosowaniem tynku renowacyjnego weber.san 953. Tynk weber.san 952 nie może być ostatnią warstwą systemu. Przed zastosowaniem zapoznać się z kartą techniczną tynku renowacyjnego weber.san 953 oraz obrzutki weber.san 950. Narzędzia czyścić wodą przed związaniem zaprawy.

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl