WEBER REP 756 25 KG

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 79,99 zł 79.99
Cena netto: 65,03 zł
ilość szt.
Zyskujesz 79 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: WEBER

Opis

WEBER REP 756 25 KG

weber.rep 756 (Cerinol FM) jest jednokomponentową, modyfikowaną tworzywem sztucznym, wiążącą hydraulicznie, fabrycznie przygotowaną suchą zaprawą naprawczą PCC.

weber.rep 756 jest zaprawą o grubym kruszywie, służącą w szczególności do wypełniania większych ubytków w czasie renowacji betonów. Stosowana może być zarówno na wewnętrznych, jak i zewnętrznych powierzchniach. weber.rep 756 pozwala się lekko i dobrze obrabiać. weber.rep 756 może być także stosowany jako materiał do osadzania krawężników drogowych. Wygładzanie powierzchni zaprawą weber.rep 755 można wykonać po zakończeniu procesu wiązania (po ok. 3 godz.). Po stwardnieniu zaprawa odznacza się dobrą paroprzepuszczalnością, jest odporna na mróz oraz sole odladzające. Po zakończeniu trwającej ok. 6 dni pielęgnacji, weber.rep 756 można pokryć warstwą farby.

Producent: Weber

Opakowanie: Worek 25 kg

Zużycie: ok. 1,8 kg / 1 m² na 1 mm grubości warstwy.

ZAPRAWA NAPRAWCZA DO NATRYSKU WEBER REP 756 25 KG Marka WEBER

Właściwości:

  • do uzupełniania ubytków w czasie renowacji betonów
  • moduł sprężystości podłużnej jest mniejszy niż betonu
  • szybki przyrost wytrzymałości 
  • niski skurcz i niskie naprężenia własne
ZAPRAWA NAPRAWCZA DO NATRYSKU WEBER REP 756 25 KG Waga 25 kg
ZAPRAWA NAPRAWCZA DO NATRYSKU WEBER REP 756 25 KG Rodzaj cement

Przygotowanie podłoża:

Wstępnie przygotowane (przez nadanie szorstkości) podłoże musi być mocne oraz nośne. Podłoże należy zwilżyć jeden lub kilka razy wodą. Warstwę sczepną z weber.rep 751 (w postaci szlamu) silnie wetrzeć w matowo wilgotne podłoże. Na mokrą warstwę sczepną należy nakładać świeżo przygotowaną warstwę naprawczą weber.rep 756.

Przygotowanie produktu:

Należy wymieszać weber.rep 756 z odpowiednią objętością wody (najpierw wlać wodę). Odpowiada to zużyciu od 3,2 do 3,4 l wody na jeden 25-kilogramowy worek weber.rep 756. Czas mieszania: 3 minuty, do chwili, gdy w zaprawie reperacyjnej zostaną rozmieszane wszystkie grudki i uzyskana zostanie konsystencja nadająca się do obróbki kielnią. Jako urządzenia mieszające nadają się betoniarki o wymuszonym mieszaniu lubdo tego celu możemy wykorzystać wolnoobrotową (maks. 400 obr./ min.) wiertarkę z nasadzonym mieszadłem.

Wskazówki wykonawcze:

Świeżą zaprawę nakładać kielnią, szpachlą lub urządzeniami natryskowymi na mokrą warstwę sczepną weber.rep 751, na możliwie małej powierzchni. Przy warstwowym nakładaniu powłoki, drugą warstwę można nanieść na szorstką powierzchnię warstwy pierwszej dopiero po jej związaniu (po ok. 2 godzinach). Jeżeli ostateczna powłoka ma być wykonana z zaprawy o drobnym kruszywie, tj. weber.rep 755 , wtedy nie należy filcować lub wygładzać zewnętrznej powierzchni drugiej warstwy. Należy przestrzegać rzemieślniczych zasad techniki tynkarskiej. Natryskiwanie Jeżeli weber.rep 756 ma być nakładany w procesienatryskiwania, zaleca się stosowanie urządzeń o mieszaniu wymuszonym z przenośnikami materiału. Narzędzia wypłukać w czystej wodzie przed związaniem zaprawy.

ZAPRAWA NAPRAWCZA DO NATRYSKU WEBER REP 756 25 KG Pojemność 25 l

Warunki podczas stosowania i wiązania:

Czas obróbki w temperaturze 20°C: ok. 1 godzina Temperatura powietrza i obiektu w czasie obróbki: od +5°C do +30°C Nałożoną powłokę z zaprawy naprawczej PCC należy chronić przed zbyt szybkim wyschnięciem, dlatego też należy unikać podwyższonych temperatur i przeciągów powietrznych. Pielęgnacja powinna trwać, co najmniej 5 dni, w czasie, których należy chronić nałożoną powłokę przed mrozem oraz stosować przykrycia lub utrzymywanie wilgoci. W stanie świeżym zaprawy naprawczej nie można spryskiwać wodą.

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl