WEBER REP 753 25 KG

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 88,99 zł 88.99
Cena netto: 72,35 zł
ilość szt.
Zyskujesz 88 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: WEBER

Opis

WEBER REP 753 25 KG

weber.rep 753 (Cerinol ES 8) jest hydraulicznie wiążącą, gotową do użycia zaprawą cementową o uziarnieniu 8 mm.. Zaprawa przeznaczona jest do wyrównywania powierzchni betonowych poddanych obciążeniom dynamicznym, w tym również obciążeniom ruchem kołowym o grubości warstwy od 20 do maksymalnie 100 mm.

weber.rep 753 stosowany jest jako zaprawa naprawcza PCC, zaprawa wyrównująca i warstwa posadzkowa na poziomych i lekko pochyłych powierzchniach, szczególnie, jako warstwa obciążana mechanicznie w przypadku mostów i budowli inżynierskich, np. pod mostowymi powłokami komunikacyjnymi i do zwiększania betonowej otuliny zbrojenia. weber.rep 753 może być stosowany do pogrubiania betonowych posadzek przemysłowych oraz jako materiał do osadzania krawężników drogowych.

Producent: Weber

Opakowanie: Worek 25 kg

Zużycie: ok. 2 kg/1 m² na 1 mm grubości warstwy.

ZAPRAWA NAPRAWCZA ZIARNO 8mm WEBER REP 753 25 KG Pojemność 25 l

Właściwości:

  • do wyrównywania powierzchni betonowych obciążonych dynamicznie 
  • szczególnie polecana jako warstwa obciążona mechanicznie w przypadku mostów i budowli inżynierskich 
  • jako warstwa wyrównująca i posadzkowa na poziomych i lekko pochyłych powierzchniach
  • bardzo łatwa obróbka, 
  • niski współczynnik wodno-cementowy, 
  • wysoka odporność na naprzemienne zamarzanie i tajanie oraz sole odladzające, 
  • wysoka wytrzymałość mechaniczna,
  • znakomita wytrzymałość na odrywanie, 
  • niski skurcz i naprężenia własne,
  • dobra zdolność akumulacji wody
ZAPRAWA NAPRAWCZA ZIARNO 8mm WEBER REP 753 25 KG Waga 25 kg
ZAPRAWA NAPRAWCZA ZIARNO 8mm WEBER REP 753 25 KG Marka WEBER

Przygotowanie podłoża:

Podłoże musi być czyste, nośne, szorstkie. Ponadto podłoże nie może być zmrożone. Wytrzymałość na odrywanie chłonnego podłoża powinna wynosić co najmniej 1,5 MPa. Podłoże należy przygotować przez odpowiednie frezowanie, śrutowanie lub hydromonitoring.

Przygotowanie produktu:

25-kilogramowy worek zaprawy naprawczej weber.rep 753 należy mieszać z ok. 2,2 - 2,5 l czystej wody, aż do czasu uzyskania bezgrudkowej zaprawy dającej się nakładać kielnią. Najpierw do betoniarki wlewamy wodę, a następnie dodajemy sukcesywnie weber.rep 753 i mieszamy, przez co najmniej 3 minuty. Przy mniejszych ilościach do mieszania możemy wykorzystać wolnoobrotową (maks. 400 obr./min.) wiertarkę z nasadzonym mieszadłem łopatkowym

Wskazówki wykonawcze:

Zaprawę naprawczą weber.rep 753 stosuje się w połączeniu z warstwą sczepną z weber.rep 751 lub weber.tec 793 i ewentualnie z mineralną powłoką ochronną zbrojenia weber.rep 750 (patrz karty techniczne tych materiałów). Zaprawę naprawczą weber.rep 753 nakładamy z użyciem nacisku na jeszcze świeżą warstwę sczepną z weber.rep 751 lub weber.tec 793 wykonaną na możliwie małej powierzchni. Nałożoną w ten sposób zaprawę należy natychmiast wyrównać za pomocą łaty do żądanej grubości, a następnie krótko wygładzić pacą. Przy większych powierzchniach celowe jest użycie belki lub łaty wibracyjnej. Narzędzia wypłukać przed związaniem zaprawy w czystej wodzie.

ZAPRAWA NAPRAWCZA ZIARNO 8mm WEBER REP 753 25 KG Rodzaj inny

Warunki podczas stosowania i wiązania:

Temperatura powietrza i obiektu w czasie obróbki: od +5°C do +35°C Nałożoną powłokę z zaprawy naprawczej PCC należy chronić przed zbyt szybkim wyschnięciem, dlatego też należy unikać podwyższonych temperatur i przeciągów powietrznych. Pielęgnacja powinna trwać, co najmniej 5 dni, w czasie, których należy chronić nałożoną powłokę przed mrozem oraz stosować przykrycia lub utrzymywanie wilgoci. W stanie świeżym zaprawy naprawczej weber.rep 753 nie można spryskiwać wodą. 

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl