ULTRAMENT IMPREGNAT DO TARASÓW | bezbarwna powłoka ochronna | 1 l

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 72,99 zł 72.99
Cena netto: 59,34 zł
ilość szt.
Zyskujesz 72 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9
Producent: ULTRAMENT

Opis

IMPREGNAT DO TARASÓW jest płynnym impregnatem, który uszczelnia przepuszczające wodę pęknięcia i szczeliny, pory i kapilary. Można go stosować na wszystkich chłonnych podłożach mineralnych takich jak: beton, lastryko, okładziny z kamienia naturalnego (z wyjątkiem marmuru), płyty chodnikowe, płytki z nieszkliwionego klinkieru, nieszkliwione płytki gresowe oraz fugi cementowe. Impregnacja zapobiega powstawaniu plam i wykwitów na podłożu, zapobiega też szkodom spowodowanym przez mróz. Impregnat do tarasów nie zawiera rozpuszczalników, nie obciąża nieprzyjemnym zapachem, przeznaczony do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Po wyschnięciu impregnat jest bezbarwny. Zaimpregnowane podłoże po 4 godzinach odporne jest na opady deszczu, a po 10 dniach widoczny jest pełen efekt działania środka, na powierzchni występuje tzw. perlenie, przy czym jest ono zależne od rodzaju podłoża. W zależności od podłoża Impregnat może spowodować zmianę odcienia powierzchni.

Wydajność: 1 l ≈ 4 m²

 

 

Przygotowanie podłoża

Podłoże musi być równe, czyste i nośne, bez szkód spowodowanych przez mróz i wykwity solne, wolne od tłuszczu, oleju, mchu i glonów, środków impregnujących, mleczka cementowego, zanieczyszczeń a także innych działających separująco substancji. Materiału nie należy nanosić na elementy aluminiowe, szklane, drewniane i z tworzyw sztucznych. Wszystkie pęknięcia, szczeliny oraz uszkodzone spoiny należy naprawić.

 

Aplikacja

Przed użyciem opakowanie silnie wstrząsnąć. Impregnatu do tarasów używamy w stanie nierozcieńczonym. Materiał nanosimy za pomocą pędzla, wałka lub natryskowo. Produkt należy nakładać równo i obficie unikając jednak tworzenia kałuż i zastoin. Kilkukrotne nanoszenie metoda „mokre na mokre” zwiększa głębokość wnikania. Przy chłonnych podłożach zalecamy nałożenie dwóch warstw impregnatu, przy bardzo chłonnych trzech warstw. Po upływie około 4 godzin Impregnat do tarasów jest odporny na opady deszczu

Opinie o produkcie (1)

20 listopada 2023

Skuteczny produkt :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl