ULTRAMENT GRUNT POD PAPY TERMOZGRZEWALNE | bezrozpuszczalnikowy | 5 l

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 114,99 zł 114.99
Cena netto: 93,49 zł
ilość szt.
Zyskujesz 114 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.8
Producent: ULTRAMENT

Opis

ULTRAMENT GRUNT POD PAPY TERMOZGRZEWALNE to bardzo wydajny koncentrat do rozcieńczenia z wodą który można stosować pod wszelkiego rodzaju papy termozgrzewalne dostępne na rynku. Głębokopenetrujący, dzięki czemu papy uzyskują znaczenie lepszą przyczepność do podłoża. Produkt nie zawiera żadnych rozpuszczalników. Nie wydziela żadnego intensywnego zapachu, bezpieczny do stosowania ze styropianem. Idealny na powszechnie występujące w budownictwie nośne, chłonne, mineralne podłoża wykonane między innymi z: betonu, jastrychu, tynków mineralnych, zapraw mineralnych oraz powierzchnie pokryte ZAPRAWĄ USZCZELNIAJĄCĄ ULTRAMENT. Produkt charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością 1 l koncentratu wystarczy na zagruntowanie 13,2 m2.

Wydajność: 1 l ≈ 13,2 m²

 

Przygotowanie podłoża. 

ULTRAMENT GRUNT POD PAPY TERMOZGRZEWALNE nie wymaga specjalistycznego przygotowania podłoża tak jak w wypadku innych produktów tego samego rodzaju podłoże przed zaaplikowaniem musi być suche, czyste, chłonne, wolne od szkód spowodowanych przez mróz i nośne. Nie mogą znajdować się na nim żadne substancje zmniejszające przyczepność. Dlatego też należy usunąć z niego oleje, tłuszcze, stare powłoki malarskie, mleczko cementowe, środki antyadhezyjne i inne luźne części znajdujące się na nim. GRUNTU POD PAPY TERMOZGRZEWALNE nie można stosować na podłoża smołowe. Nie sprawdza się również gdy jest aplikowany na podłoża metalowe lub te które są wykonane z tworzyw sztucznych. 

Aplikacja produktu.

Aby produkt uzyskał swoje optymalne właściwości to przed nałożeniem należy go dobrze wymieszać. Produkt jest dostarczany w plastikowym opakowaniu dlatego przed użyciem należy nim mocno potrząsać tak aby zawartość dobrze się wymieszała. Proporcje rozrabiania wynoszą 1:1 (grunt : woda). Dzięki temu dolewając 5 litrów wody uzyskujemy 10 litrów gotowego gruntu. ULTRAMENT GRUNT POD PAPY TERMOZGRZEWALNE można aplikować za pomocą wałką, pędzla lub szczotką dekarską. Możliwa jest również aplikacja natryskowa. Produkt należy aplikować na podłoże w jednej warstwie. Produktu nie należy stosować podczas opadów deszczu lub w czasie bardzo silnego nasłonecznienia. Po wyschnięciu które trwa około 12 godzin można nakładać lub zgrzewać papę zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt można stosować gdy temperatura powietrza oscyluje w granicach od +5*C do +30*C.

 

 

Dane techniczne

Baza woda
Ilość warstw: 1 warstwa
Temperatura podłoża i powietrza: od +5°C do +25°C
Narzędzia do aplikacji wałek, pędzel, szczotką dekarską

Opinie o produkcie (1)

20 listopada 2023

Wydajność mnie zaskoczyła, zużyłem mniej niż zakładałem, polecam gorąco

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl