ULTRAMENT GRUNT BITUMICZNY | koncentrat do gruntowania | 5L

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 76,99 zł 76.99
Cena netto: 62,59 zł
ilość szt.
Zyskujesz 76 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: ULTRAMENT

Opis

ULTRAMENT GRUNT BITUMICZNY jest bitumicznym, skoncentrowanym i wodorozcieńczalnym środkiem gruntującym do wszystkich powłok bitumicznych, do kitu dekarskiego, izolacji cienkowarstwowej (np. Isolastik)oraz grubowarstwowej Isodamm 2k. Grunt ten można stosować na wszystkich nasiąkliwych podłożach mineralnych występujących w budownictwie takich jak: beton, tynk, jastrych, mur z bloczków betonowych, z betonu komórkowego, cegły silikatowej oraz na Zaprawie uszczelniającej. Grunt można stosować, jako grunt pod papy termozgrzewalne, jednak w tym wypadku produkt należy rozcieńczyć w stosunku 1:6. Produktu nie można stosować, jako grunt na powierzchniach wykonanych z tworzywach sztucznych i stali.

Wydajność: 1 l ≈ 6,6 m²

 

Przygotowanie podłoża

Podłoże musi być równe, czyste i nośne, bez szkód spowodowanych przez mróz i wykwity solne, wolne od tłuszczu, oleju, środków impregnujących, mleczka cementowego, zanieczyszczeń a także innych działających separująco substancji. Odsadzki fundamentowe należy oczyścić z gruzu i ziemi. Należy usunąć wystające części zaprawy i sfazować ostre krawędzie. Większe otwarte spoiny poziome i pionowe w murze, pory i jamy usadowe należy wypełnić zaprawą mineralną. W pionowych i poziomych narożnikach wewnętrznych należy wykonać wyoblenia z Zaprawy uszczelniającej lub zapraw mineralnych.

Obróbka

Grunt bitumiczny należy wymieszać z czystą wodą w stosunku 1:1. Grunt jest dostępny w wiaderku o pojemności 5 L. Do wiaderka należy dolać do pełna czystej wody i wymieszać. Tak przygotowany materiał nanosimy wałkiem, pędzlem lub szczotką na podłoże. Grunt nanosić cienką warstwą tak, aby unikać powstawania błyszczącej powierzchni.

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl