Primer Contact | grunt z piaskiem kwarcowym | 15 kg

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 135,99 zł 135.99
Cena netto: 110,56 zł
ilość szt.
Zyskujesz 135 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.9
Producent: JURGA

Opis

Kwarcowy grunt szczepny. Zwiększa szorstkość podłoża i poprawia przyczepność kolejnych warstw. W podłożach mieszanych wyrównuje i reguluje chłonność powierzchni. Zalecany jest do gładkich powierzchni betonowych lub niechłonnych materiałów mineralnych takich jak płytki ceramiczne, kamień itp. Preparat ten można stosować na podłoża murowane, odpowiednio przygotowane i ustabilizowane płyty OSB, płyty gipsowo-włóknowe, gipsowo-kartonowe, gipsowe i cementowe, beton komórkowy, żelbet, tynki itp. Może być stosowany do wewnątrz i na zewnątrz, na powierzchnie pionowe i poziome. Również pod ogrzewanie podłogowe, do pomieszczeń pod masy wyrównujące, naprawcze, samopoziomujące, wylewki betonowe, kleje, tynki itp.

Wydajność:

od 0,25 do 0,35 kg/m² ( Zużycie zależy od chłonności podłoża)

PRIMER CONTACT to specjalistyczny preparat gruntujący na bazie dyspersji akrylowych z dodatkiem kruszywa kwarcowego. Tworzy warstwę o wysokiej przyczepności. Zalecany jest do gładkich powierzchni betonowych lub niechłonnych materiałów mineralnych takich jak płytki ceramiczne, kamień itp. Preparat ten można stosować na podłoża murowane, odpowiednio  przygotowane i ustabilizowane płyty OSB, płyty gipsowowłóknowe, gipsowe i cementowe, beton komórkowy, żelbet, tynki itp. Może być stosowany do wewnątrz i na zewnątrz, na powierzchnie pionowe i poziome. Również pod ogrzewanie podłogowe, do pomieszczeń pod masy wyrównujące, naprawcze, samopoziomujące, wylewki betonowe, kleje, tynki itp.

PRIMER CONTACT zalecany jest do gruntowania podłoża pod powłoki hydroizolacyjne takie jak folie w płynie lub szlamy uszczelniające.

Produkt jest niezbędny do zagruntowania podłoża z drewna, płyty OSB pod folię.

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Czas tworzenia powłoki mniej niż 6 godzin
Narzędzia do aplikacji Pędzel, wałek
Kolor i postać Biała gęsta ciecz
pH 10-12
Skład Dyspersja stearynowo-akrylowa, wypełniacze, piasek kwarcowy 0,1-0,5; dodatki uszlachetniające
Czas schnięcia: 3-6 godzin

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl