PRIMACOL CZYSTY ŻYRANDOL KRYSZTAŁOWY 0,5 L

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 21,99 zł 21.99
Cena netto: 17,88 zł
ilość szt.
Zyskujesz 21 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: PRIMACOL

Opis

PRIMACOL CZYSTY ŻYRANDOL KRYSZTAŁOWY 0,5L

Środek do czyszczenia żyrandoli kryształowych.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Nie zostawia zacieków i smug
  • Żyrandole, kinkiety, szkło, kryształy
  •  Skuteczny na trudno dostępne zabrudzenia 

Czysty żyrandol kryształowy to szybki i skuteczny środek do czyszczenia najtrudniejszych zabrudzeń z żyrandoli, kryształów, kinkietów i innych trudnodostępnych przedmiotów z kryształu i szkła. Nie zostawia zacieków i smug. 

PRODUCENT: PRIMACOL

POJEMNOŚĆ:0,5L

ZAPACH: Łagodny, charakterystyczny

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed przystąpieniem do czyszczenia przedmioty elektryczne należy odłączyć od prądu oraz zabezpieczyć miejsce pod czyszczonym przedmiotem. Produkt stosować w postaci nierozcieńczonej. Przesunąć czerwoną blokadę bezpieczeństwa w dół. Zabrudzone elementy kryształowe oraz trudno dostępne miejsca należy spryskać preparatem. Płyn wraz z zanieczyszczeniami powinien spłynąć z czyszczonych elementów. W przypadku trudnych zabrudzeń powierzchnię wytrzeć miękką szmatką. Następnie należy zaczekać do całkowitego wyschnięcia czyszczonego przedmiotu. Czas schnięcia żyrandoli i kinkietów wynosi około dwie godziny. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Zużycie środka zależy od intensywności zabrudzeń oraz czyszczonej powierzchni. Po użyciu produktu przesunąć blokadę do pozycji wyjściowej.

Uwaga! Przed włączeniem prądu elektrycznego należy upewnić się że wszystkie elementy elektryczne są suche.

BEZPIECZEŃSTWO:

Produkt nie klasyfikowany jako niebezpieczny. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem, pokazać opakowanie lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nie wdychać oparów. Stosować w wentylowanym pomieszczeniu. Szczegółowe informacje są zawarte w karcie charakterystyki produktu.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl