Popular Grunt | grunt uniwersalny na powierzchnie mineralne | 5 l

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 14,99 zł 14.99
Cena netto: 12,19 zł
ilość szt.
Zyskujesz 14 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: JURGA

Opis

Gotowy do użycia preparat do gruntowania i wzmacniania wszelkich starych i nowych, porowatych i chłonnych podłoży takich jak: ściany betonowe, tynki cementowo – wapienne, gipsowe, płyty G-K itp.

Wydajność

Zużycie to 1l na 3-10m2 powierzchni. Zużycie w dużym stopniu zależy od chłonności podłoża

POPULAR to gotowy do użycia preparat gruntujący na bazie dyspersji stearynowo-akrylowej, nadaje się do gruntowania chłonnych podłoży mineralnych takich jak: beton, beton komórkowy, jastrychy, posadzki cementowe, cementowowapienne, płyty gipsowo-kartonowe. Preparat wnika w głąb, wzmacniając podłoże i wyrównując jego chłonność oraz poprawiając przyczepność mas szpachlowych i samopoziomujących, zapraw, jastrychów, klejów do płytek ceramicznych. Preparat gruntujący można stosować wewnątrz i na zewnątrz, na ściany i na połogi.

Sposób użycia

Podłoże przed gruntowaniem powinno być nośne, mocne, czyste, wolne od kurzu i pyłów, smarów, tłustych plam, starych powłok malarskich oraz innych powłok zmniejszających przyczepność. Podłoża cementowe powinny wykazywać mniej niż 4%, podłoża gipsowe poniżej 0,5% wilgotności mierzonej przyrządem CM. POPULAR należy przed gruntowaniem podłoży dokładnie wymieszać. Silnie chłonne podłoża należy gruntować dwukrotnie.

POPULAR nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiem. Gruntowanie podłoży należy wykonywać przy temperaturze podłoża i otoczenia od +5°C do +25°C. Czas schnięcia warstwy to ok. 2 godziny (w temp. 23°C, 50% względnej wilgotności powietrza) Narzędzia po wykonaniu gruntowania umyć wodą.

Opinie o produkcie (1)

28 listopada 2023

Dobry grunt w fajnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl