MAJSTERPOL TYNK AKRYLOWY BARANEK, 2,0 MM 25 KG

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 199,99 zł 199.99
Cena netto: 162,59 zł
ilość szt.
Zyskujesz 199 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MAJSTERPOL

Opis

MAJSTERPOL TYNK AKRYLOWY |BARANEK 3,0 mm |25 KG

Służy do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na zewnątrz budynków. Tworzy trwałą i elastyczna zewnętrzną warstwę o wysokiej odporności na działanie warunków atmosferycznych. Zastosowanie w produkcie biocydu powłokowego znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia agresji biologicznej na powstałej powłoce tynkarskiej. 

PRODUCENT:MAJSTERPOL

WAGA:25 KG

ZUŻYCIE:

Zużycie uzależnione jest od jakości przygotowanego podłoża, jego równości, chłonności oraz doświadczenia ekipy wykonawczej.

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże powinno być nośne, równe i suche, nie spękane, oczyszczone z powłok antyadhezyjnych (takich jak: kurz, tłuszcz, pył i bitumy) oraz wolne od agresji biologicznej i chemicznej. Przed nakładaniem tynku akrylowego podłoże trzeba zagruntować podkładem MajsterGrunt Podtynkowy Akrylowy. Okres schnięcia zastosowanego na podłożu gruntu przed nałożeniem tynku wynosi min. 24 h.

Na nowo wykonanych podłożach mineralnych (takich jak beton, tynki cementowe i cementowo–wapienne) można rozpocząć prace tynkarskie nie wcześniej niż po 4 tygodniach od wykonania podłoża.

PRZYGOTOWANIE PRODUKTU

Opakowanie zawiera produkt gotowy. Bezpośrednio przed użyciem całą zawartość opakowania należy bardzo dokładnie wymieszać mieszarką/wiertarką wolnoobrotową z mieszadłem koszykowym lub skrzydełkowym aż do uzyskania jednolitej konsystencji. W razie potrzeby rozcieńczyć niewielką ilością czystej wody (max. 1% objętości opakowania). Ilość dodawanej wody powinna być jednakowa dla każdego opakowania, co zapewni jednolitość kolorystyczną tynkowanego elementu.

ZALECENIA WYKONAWCZE

  • Proces przygotowania, nakładania i wysychania tynku powinien przebiegać przy pogodzie bezdeszczowej w temperaturze powietrza i podłoża od +5°C do +25°C.
  •  Tynku nie należy nakładać przy silnym wietrze, bezpośrednim nasłonecznieniu, opadach deszczu, bez stosowania zabezpieczeń ochronnych (siatki osłonowe).
  • Warunki te należy utrzymać min. 3 dni od momentu jego nałożenia. W okresie tym niedopuszczalny jest spadek temperatury poniżej +5°C

DOSTĘPNE KOLORY , KOLOR PROSZĘ PODAĆ W WIADOMOŚCI DLA SPRZEDAJĄCEGO 

MAJSTERPOL TYNK AKRYLOWY BARANEK 2,0 MM NA ELEWACJE 120 KOLORÓW 25 KG Marka Majsterpol
MAJSTERPOL TYNK AKRYLOWY BARANEK 2,0 MM NA ELEWACJE 120 KOLORÓW 25 KG Waga 25 kg
MAJSTERPOL TYNK AKRYLOWY BARANEK 2,0 MM NA ELEWACJE 120 KOLORÓW 25 KG Kod producenta masterbaran25

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl