Izohan R | srebrna powłoka dekoracyjna | 5 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,50 zł 129.50
Cena netto: 105,28 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan R to powłoka posiadająca właściwości zarówno izolacyjne jak i dekoracyjne. Jest produkowana w kolorze srebrnym. Jej wyjątkową właściwością jest odbijanie promieni UV. Dzięki temu obniżona temperatura w pomieszczeniach położonych poniżej. Idealna do stosowania w dużych halach produkcyjnych i magazynowych. Można ją stosować na różne podłoża takie jak blacha ocynkowana, papa asfaltowa, gont papowy czy eternit.

ZUŻYCIE: 0,15-0,3 l/m2


 


Izohan R jest mieszaniną asfaltów, polimerów oraz pigmentu aluminiowego w postaci płatków. Masa ta jest wodochronna. Dzięki zastosowaniu jej na dachach - wyglądają one na nowe i wyjątkowo zadbane. Tworzy powłokę która jest również odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych. Ta masa dekoracyjna jest wyjątkowo łatwa w stosowaniu. Wiaderka są 5 litrowe dzięki czemu są łatwe w użyciu i w transporcie. Szczególnie przydatne może być to na dach które mają wielkie powierzchnie. Produkt można nakładać pędzlem albo szczotką dekarską. Produkt ten można również nakładać metodą natryskową – co zmniejsza jego zużycie. Mimo tego że zużycie produkt jest naprawdę niewielkie to i tak produkt ten idealnie kryje różnego rodzaju powierzchnię.

Właściwości

  • bardzo dobre właściwości kryjące różnych powierzchni – takich jak papa, beton, gont czy eternit
  • dachy pokryte produktem są odporne na wysokie temperatury a dodatkowo zmniejszają nagrzewanie powierzchni dachu
  • odbija promienie słoneczne
  • tworzy powłokę która jest odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych
  • masa łatwa w stosowaniu
  • można ją nakładać pędzlem szczotką dekarską lub metodą natryskową
  • posiada świetną przyczepność do betonu papy i blachy

Przygotowanie podłoża i produktu.

Izohan R jest produktem jednoskładnikowym. Dlatego jego przygotowanie nie zajmie ci wiele czasu. Po otwarciu pudełka możesz jednak zauważyć że na wierzchu znajduje się rozpuszczalnik. W tym celu należy dokładnie wymieszać masę aby pozostałość rozpuszczalnika znikła. To że zauważymy takie zjawisko nie świadczy o tym że produkt jest wadliwy. Należy dużą uwagę zwrócić na to aby podłoże było odpowiednio przygotowane przed nakładaniem produktu. Podłoże na które będziemy aplikować produkt powinno być przede wszystkim czyste. Na jego powierzchni nie powinny znajdować się żadne stare powłoki, nacieki albo substancje które mogą zmniejszyć przyczepność Izohan R do podłoża. Jeżeli produkt będziemy aplikować na blachę warto przede wszystkim ją wcześniej umyć i odtłuścić. Jeśli stosujemy produkt na papie to należy zwrócić uwagę na to aby nie było na jej powierzchni żadnych pęcherzy, wybrzuszeń albo mechanicznych uszkodzeń. Gdybyśmy jednak takowe zauważyli należy doprowadzić powierzchnię papy do jej właściwego czyli pierwotnego stanu - stosując masę szpachlową lub Izohan ROOFIX.

Aplikacja produktu.

Tak jak wspomnieliśmy powyżej produkt można nakładać za pomocą pędzla pacy albo metodą natryskową. Podczas długiego malowania należy pamiętać aby masę co jakiś czas przemieszać. Produkt powinniśmy nanosić najcięższą warstwą ale nie należy "rozciągać" powłoki. Podczas aplikacji masy dekoracyjno-izolacyjnej nie powinniśmy wcierać jej zbyt mocno w podłoże. Prac z tym produktem nie powinniśmy prowadzić podczas opadów atmosferycznych albo silnego nasłonecznienia.

Dane techniczne

Odporność na deszcz od 5 do 9 h
Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Temperatura stosowania 0,15–0,3 l/m2
Skład mieszanina asfaltów, polimerów i pigmentu aluminiowego w postaci płatków
Ilość warstw: 1 warstwa
Czy zawiera rozpuszczalnik Tak
Czas schnięcia ok. 2 godz

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl