O firmie

Firma Arado powstała w 1998 roku. Początkowo współpracowaliśmy z różnymi międzynarodowymi korporacjami na podstawie umowy franchisingu. Z czasem jednak postanowiliśmy zaistnieć na rynku jako indywidualny dystrybutor. Nasze główne produkty to hydroizolacje na dachy, fundamenty, tarasy, oczka wodne, zbiorniki z wodą pitną, zbiorniki na ciecze agresywne, oraz iniekcje.Z czasem zajęliśmy się dystrybucją również innych materiałów, takich akcesoria do elektronarzędzi, płyta budowlana MFP i OSB. Jesteśmy też dystrybutorem płynów chłodniczych, płynów do CO i do baterii słonecznych. Współpracujemy z takimi producentami jak: GLITHERM czy Jurga.

Samodzielnie Arado działa od 2011 roku. W tym samym roku rozpoczęliśmy swoją działalność na platformie allegro. W 2015 roku otworzyliśmy na allegro nasz drugi sklep. Znajdą w nim państwo rożnego rodzaju hydroizolacje: bitumy wodne, polimerowe ,rozpuszczalnikowe, żywica epoksydowa, folia w płynie, płyny solarne, papy, płyty budowlane, akcesoria do elektronarzędzi, preparaty do iniekcji. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy IZOLEX i IZOHAN znanych z takich produktów jak: IZOFOL DACH folia w płynie na dach, IZOBIT ALU, CEMIZOL, IZOFOL, Izohan WM 2K, Wodochron W, Asfalt drogowy na zimno.

Arado doceniło już ponad 2000 klientów wystawiając ponad 3000 pozytywnych komentarzy. W budowaniu dystrybucji posiadamy wieloletnie doświadczenie. O naszej wiarogodności jako dostawcy świadczą referencje od wielu odbiorców . Od kilku lat uczestniczymy też w programie RZETELNA FIRMA . Firma Arado jako dystrybutor prowadzimy transparentną działalność opartą na zaufaniu budowanemu przez lata w kontaktach z klientami indywidualnymi jak też biznesowymi.

Swoją działalność opieramy na trzech kanałach dystrybucji: – sprzedaż w internecie (można nas znaleźć na allegro, olx, sprzedajemy.pl, lojalni24.pl, i innych portalach), – redystrybucja (zaopatrywanie hurtowni i sklepów w kraju i za granicą , – firmy wykonawcze. Rozpoczęliśmy też handel z odbiorcami z Europy Zachodniej. Nasze towary posiadają wszystkie certyfikaty i dopuszczenia obowiązujące w UE. Zapraszamy do zapoznania się z nami i naszą ofertą. Oferta firmy Arado jest “szyta na miarę”, a to oznacza że podchodzimy indywidualnie do naszych odbiorców. Napisz, a odpowiemy szybko na twoje zapytanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl