baner42

O firmie

Portal hydroizolacje24.pl wchodzi w skład grupy składającej się z 5 portali internetowych zajmujących się sprzedażą materiałów budowalnych. Obecnie jesteśmy właścicielem serwisów:

Ponadto prowadzimy również sprzedaż na portalu Allegro gdzie doceniło nas już tysiące zadowolonych klientów. Grupa ARADO oferuje sprzedaż oraz doradztwo techniczne w dziedzinie tynków elewacyjnych, hydroizolacji oraz chemii budowlanej. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów hydroizolacji na Śląsku i południowej Polsce. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak: Caparol, MajsterPol, Izohan, Izolex, Nexler, Emulbit, Izochem, Jurga, Ultrament, Colorit, Izolacji Jarocin i innych firm z branży budowlanej. Posiadamy własny mieszalnik do barwienia tynków oraz magazyn o powierzchni około. 400 m2 w Mszanej obok Wodzisławia Śląskiego. Korzystamy również z powierzchni magazynowych naszych producentów.

 

magazyn tynki 24 

 

Nasz zespół rozrasta się z każdym rokiem naszej działalności. Trzon sprzedaży stanowi trzech doświadczonych handlowców, których w tajniki sprzedaży wprowadzał sam właściciel firmy Pan Bogdan Żerański. W skład naszego zespołu wchodzą również ludzie zajmujący się realizacją zamówień, logistyką i transportem. Na rodzimym rynku wyróżniamy się błyskawiczną realizacją zamówień, bezpłatnym doradztwem technicznym oraz dostępnością towaru w każdej chwili. 

 

Realizujemy również własne transporty na południu polski. W skład naszej floty samochodowej wchodzi 5 samochodów. Dzięki temu możemy dostarczyć towar do klienta nawet tego samego dnia, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nasza oferta jest szyta miara. Dostarczamy towar zarówno indywidualnym klientom jak i dużym firmom zajmującą się obsługą dużych inwestycji.

 

flota samochodowa 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego lub skorzystanie z bogatej oferty wysyłkowej naszych materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl