O firmie

Portal hydroizolacje24.pl to sklep zajmujących się sprzedażą materiałów budowalnych. 

Ponadto prowadzimy również sprzedaż na portalu Allegro gdzie doceniło nas już tysiące zadowolonych klientów. Oferujemy sprzedaż oraz doradztwo techniczne w dziedzinie tynków elewacyjnych, hydroizolacji oraz chemii budowlanej. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów hydroizolacji na Śląsku i południowej Polsce. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich firm jak: Caparol, MajsterPol, Emulbit, Izochem, Jurga, Ultrament, Colorit, Izolacji Jarocin i innych firm z branży budowlanej.

Nasz zespół rozrasta się z każdym rokiem naszej działalności. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie zajmujący się realizacją zamówień, logistyką i transportem. Na rodzimym rynku wyróżniamy się błyskawiczną realizacją zamówień, bezpłatnym doradztwem technicznym oraz dostępnością towaru w każdej chwili. 

Realizujemy również własne transporty na południu polski. W skład naszej floty samochodowej wchodzi kilka samochodów. Dzięki temu możemy dostarczyć towar do klienta nawet tego samego dnia, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Nasza oferta jest szyta miara. Dostarczamy towar zarówno indywidualnym klientom jak i dużym firmom zajmującą się obsługą dużych inwestycji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby lub skorzystanie z bogatej oferty wysyłkowej naszych materiałów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl