MAPEI PLASTIMUL 2K SUPER | masa KMB o ultra niskim zużyciu | 22,9 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 333,99 zł 333.99
Cena netto: 271,54 zł
ilość szt.
Zyskujesz 333 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: MAPEI

Opis

Mapei Plastimul 2K Super to dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa, szybkoschnąca, uszczelniająca emulsja bitumiczna o wysokiej elastyczności i niskim skurczu, z dodatkiem wypełniacza polistyrenowego, o dużej wydajności. Najniższe zużycie na rynku około 0,8 kg/m2 na 1 mm grubości.

Prezenetowany przez nas produkt można stosować do wykonywania izolacji przeciwwodnych powierzchni pionowych i poziomych elementów z betonu i cegły, poddanych obciążeniom dynamicznym, produkt może być nanoszony przy niskiej temperaturze i wysokiej wilgotności środowiska.

Producent: Mapei

Opakowania: 22,9 kg

Zużycie: 0,8 kg/m2

Przykłady zastosowań Plastimul 2K Super stosowany jest do:

  • zewnętrznej hydroizolacji fundamentów, piwnic, podziemnych garaży;
  • hydroizolacji ścian nośnych;
  • hydroizolacji balkonów i patio poprzez rozłożenie mat ochronnych izolujących podkład od jastrychu (w takim przypadku przed ułożeniem podłogi zaleca się naniesienie na powierzchni jastrychu warstwy ochronnej wykonanej z Mapelastic).

MAPEI PLASTIMUL 2K SUPER 22,9 KG - MASA KMB Marka Mapei

Plastimul 2K Super jest dwuskładnikową, bezrozpuszczalnikową, wysoce wydajną hydroizolacją bitumiczną zawierającą wypełniacz z kuleczek polistyrenowych, charakteryzującą się niskim skurczem i wysoką elastycznością. Po utwardzeniu, który to proces jest szybszy dzięki zawartości spoiwa hydraulicznego, tworzy powłokę wodoszczelną o wysokiej elastyczności.

Wydajność Plastimul 2K Super jest o około 40% wyższa w porównaniu do normalnych, dwuskładnikowych powłok bitumicznych. Dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa, szybkoschnąca, uszczelniająca emulsja bitumiczna o wysokiej elastyczności i niskim skurczu, z dodatkiem wypełniacza polistyrenowego, o dużej wydajności Plastimul 2K Super jest bezrozpuszczalnikowy, nie wydziela zapachu, jest ekologiczny, łatwy w nanoszeniu i obróbce oraz odporny na agresywne substancje obecne w gruncie. Dzięki  tiksotropowej konsystencji może być łatwo nanoszony w warstwie o znacznej grubości na powierzchni pionowej.

Plastimul 2K Super produkt spełnia kryteria dla grubowarstwowych powłok bitumicznych modyfikowanych polimerem zgodnie z normą EN  15814. Plastimul 2K Super stanowi barierę przeciwko wnikaniu  parom radonu, współczynnik dyfuzji radonu wynosi 1,5 x 10-12 m2s-1. 

Plastimul 2K Super charakteryzuje się wysoką przyczepnością do suchych i lekko wilgotnych podłoży.

 

MAPEI PLASTIMUL 2K SUPER 22,9 KG - MASA KMB Rodzaj inny

Gruntowanie

Na podłoże przygotowane zgodnie z wytycznymi podanymi powyżej nałożyć pędzlem, wałkiem lub metodą natryskową warstwę Plastimul C – skoncentrowanej emulsji bitumicznej stosowanej po rozcieńczeniu wodą w proporcji 1:10 jako preparat gruntujący pod hydroizolacje z grupy Plastimul dla wyrównania chłonności podłoża.

Aplikacja

Jeśli aplikacja odbywa się na powierzchni nie osłoniętej przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, zaleca się osłonięcie powierzchni lub przeprowadzenie prac wczesnym rankiem lub wieczorem. Pozwoli to uniknąć tworzenia się pęcherzy na powierzchni. Produkt można nakładać pacą płaską lub zębatą, lub natryskowo przy użyciu pompy perystaltycznej. Plastimul 2K Super należy nakładać w warstwie dokładnie przykrywającej wszystkie wyoblenia i fasety (pionowe i poziome). Nie należy wykonywać przerw w trakcie aplikacji zaprawy w narożnikach. Przy przerwach w pracy wycieniować masę bitumiczną do zera, a po jej wznowieniu najpierw pokryć wycieniowany brzeg na zakład o grubości 10 cm. W zależności od planowanego przeznaczenia posadzki i przewidywanych obciążeń, może się okazać konieczne wtopienie odpornej na alkalia siatki z włókna szklanego Mapenet 150 pomiędzy pierwszą i drugą warstwą Plastimul 2K Super. Siatkę zatopić w pierwszej warstwie, gdy ta jest jeszcze mokra, a następnie - po całkowitym wyschnięciu pierwszej warstwy - nałożyć drugą warstwę. Poniższa tabela przedstawia wartości zużycia w zależności od grubości warstwy

 

 

Pliki do pobrania:

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl