Lepik na gorąco | klej do papy na gorąco i hydroizolacja | 35 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 210,00 zł 210.00
Cena netto: 170,73 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

LEPIK NA GORĄCO to masa bitumiczna w postaci stałej (nasz lepik ma formę walca, owiniętego w pakunek). Jest to produkt gotowy do użycia po podgrzaniu, lepik na gorąco pod wpływem temperatury zmienia swoją konsystencję z twardej bryły w płynną masę. Lepik na gorąco nie posiada żadnych wypełniaczy, jest to prawdziwy lepik na gorąco produkowany zgodnie z oryginalną recepturą. Ma on świetną przyczepność do podłoża i rewelacyjne właściwości klejące. 

ZUŻYCIE: 

  • około 1,5 kg/m2

 

Zastosowanie lepiku na gorąco to: klejenie pap asfaltowych do podłoży, klejenie papy do papy oraz naprawy dekarskie. Powłoka utworzona przez lepik na gorąco jest całkowicie odporna na działanie wody, słabych kwasów i zasad oraz agresywnych związków zawartych w gruncie. Lepik na gorąco ma zastosowanie tylko i wyłącznie na zewnątrz budynków, nie należy stosować go w pomieszczeniach. Nadaje się na dach i na fundament. Produkt ten ma bardzo dobre opinie.

Właściwości/zalety:

  • Jako klej do papy
  • Jako hydroizolacja
  • Na dach i na fundament
  • Szerokie zastosowanie
  • Do napraw dekarskich
  • Po podgrzaniu staje się płynny
  • Świetna cena
  • Pozytywne opinie
  • Najlepsza jakość, prawdziwy lepik na gorąco

Przygotowanie podłoża i produktu:

Lepik na gorąco przed jego użytkowaniem, należy podgrzać najlepiej w kotle do temperatury ok. 180°C. Naczynie wypełnić lepikiem na gorąco maksymalnie do 2/3 jego pojemności, nie napełniać całego naczynia. Gdy lepik na gorąco jest podgrzewany w kotle, należy go mieszać aby nie dopuścić do nadmiernego podgrzania lepiku na dnie kotła. Lepik na gorąco ma zastosowanie na podłoże betonowe i na papę, które powinny zostać wcześniej dokładnie oczyszczone ze wszelkich zanieczyszczeń, substancji antyadhezyjnych, wody, żwiru itd. Podłoże betonowe powinno być w miarę równe a gdy kleimy lepikiem na gorąco na podłożu z papy, należy go odpowiednio naprawić jeśli tego wymaga (najlepiej do tego celu używać szpachli dekarskiej, jest ona dostępna na naszym sklepie internetowej a jej cena jest również atrakcyjna). Warto zagruntować podłożę przed stosowaniem lepiku na gorąco dedykowanym gruntem Izobit Br (jest on dostępny na naszym sklepie internetowej a jego cena jest niska). Klejąc nowe warstwy papy między sobą gruntowanie nie jest wymagane. To jak podłoże zostanie przygotowane ma spory wpływ na zużycie lepiku na gorąco oraz trwałość i jakość jego powłoki.

Sposób stosowania/aplikacja:

Jeśli lepik na gorąco ma być używany jako klej do pap, papa powinna być składowana przynajmniej przez dobę w ocieplanym pomieszczeniu aby uzyskała temperaturę ok. 15°C. Lepik na gorąco można nanosić na powierzchnię za pomocą szczotki dekarskiej. Przy klejeniu papy, lepik na gorąco nanieść na wierzchnią stronę papy która jest na podłożu oraz na spodnią stronę papy którą będziemy kleić. Następnie rozłożyć warstwę papy dobrze dociskając ją do podłoża. Minimalna temperatura lepiku na gorąco podczas klejenia powinna wynosić 120°C. Lepik na gorąco można stosować w temperaturze od +15°C do +35°C.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl