IZOMASS 2K | szlam odporny na promieniowanie UV | 20 kg

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 234,99 zł 234.99
Cena netto: 191,05 zł
ilość szt.
Zyskujesz 234 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: JURGA

Opis

Dwuskładnikowa masa uszczelniająca na bazie cementu, dodatków mineralnych oraz żywicy polimerowej. Zapewnia doskonałe właściwości uszczelniające, do wewnątrz i na zewnątrz, do powierzchni pionowych i poziomych. Charakteryzuje się dużą przyczepnością. Tworzy trwale elastyczną i wodoodporną powłokę. Odporna na promieniowanie UV.

Opakowanie: 20 kg

Zużycie: 1,5 kg/m2/warstwę

Ilość warstw: 2-3

 

Przygotowanie podłoża:

Podłoże powinno być stabilne, równe, nośne, odpowiednio wysezonowane, oczyszczone z warstwy kurzu, brudu, wapna, oleju, tłuszczu, wosku, resztek farb olejnych i emulsyjnych, powłok bitumicznych, wykwitów solnych oraz innych substancji mogących osłabić przyczepność preparatu. Wszelkie nierówności, szczeliny i ubytki należy uzupełnić zaprawą mineralną. Podłoże nie może być zmrożone, oszronione, nie mogą występować zastoiny wodne. Podłoża powinny zostać zagruntowane preparatem gruntującym PRIMER PLUS.

Aplikacja:

Wymieszać dwa składniki ze sobą ( komponent A+B ), dosypując część sypką do części ciekłej. Mieszać w pojemniku za pomocą mieszadła wolnoobrotowego do uzyskania jednorodnej masy tj. ok. 5min. Nie mieszać z innymi materiałami! Masę należy nakładać na przygotowane podłoże w co najmniej dwóch warstwach. Prace rozpocząć od miejsc, w których zastosowane będą dodatkowo taśmy i narożniki TAPEMIX, zwiększają one szczelność miejsc szczególnie narażonych na wilgoć tj. szczeliny i fugi robocze, miejsca styku ścian ze ścianą, ścian z podłogą itp. Akcesoria te zatapia się w świeżo naniesionej masie. Jedna warstwa schnie ok. 3-4 godziny. Każdą kolejną warstwę należy nakładać po wyschnięciu warstwy poprzedniej. Użyć do tego gładkiej pacy stalowej, nakładać dokładnie i równomiernie na całej powierzchni. Grubość pojedynczej warstwy nie powinna przekraczać 1mm, a końcowa grubość uzyskanej powłoki nie powinna być mniejsza niż 2mm. Prace wykonywać w temperaturze podłoża i powietrza od +5°C do +25°C. Świeżo położoną masę należy chronić przez ok. 12 godzin przed intensywnym nasłonecznieniem, opadami deszczu, zawilgoceniem i mrozem.

Dane techniczne

Zasypywanie fundamentu po 2 dniach
Odporność na deszcz od 12 do 24 h
Ilość składników 2-składnikowe
Gruntowanie Nie
Klej do styropianu Nie
Hydroizolacja Tak
Skład Składnik A ciekły: żywice syntetyczne , Składnik B sypki: cement, wypełniacze mineralne, polimery
Ilość warstw: zależnie od potrzeb od 3 do 4 warstw
Waga 20 kg
Czas zużycia gotowej zaprawy do 30 min

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (2)

15 listopada 2023

Wykorzystałem I do uszczelnienia podłogi w piwnicy, sprawdził się.

15 listopada 2023

Produkt godny polecenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl