Izohan WB | masa do konserwacji pokryć dachowych | 18 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 104,00 zł 104.00
Cena netto: 84,55 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan WB to bezrozpuszczalnikowa masa służąca do renowacji i konserwacji pokryć dachowych. Można go również stosować do odtwarzania posypki papowej. Izohan WB to mieszanina wodnej emulsji asfaltów, kauczuków i dodatków uszlachetniających. Produkt posiada atest higieniczny PZH. 

ZUŻYCIE: 

  • 0,25-0,30 kg/m2 na 1 warstwę
  • 0,45-0,55 kg/m2 przy odtwarzaniu posypki

 

Izohan WB to jednoskładnikowy produkt od razu gotowy do użycia. Można go nakładać pędzlem albo szczotką dekarską. Jest elastyczny i doskonale regeneruję i konserwuje nawet stare papy dachowe. Można go stosować na suche i wilgotne podłoża. Produkt zyskuje odporność na deszcz po około 6 godzinach. 

Przygotowanie podłoża i produktu.

Ponieważ Izohan WB jest produktem jednoskładnikowym to nie wymaga specjalistycznego przygotowania przed użyciem. Należy jednak pamiętać o tym aby przed użyciem masy odpowiednio ją wymieszać. Należy również odpowiednio przygotować powierzchnię na którą będzie aplikowany produkt. Podłoże powinno być czyste, wolne od substancji zmniejszających przyczepność. Powinno być również suche albo matowo wilgotne. Podłoże należy wstępnie naprawić. Szczególną uwagę trzeba zwrócić na wybrzuszenia papy lub fałdy które mogą się na niej znajdować. Należy je przed aplikacją produktu zlikwidować. Na pokryciu papowym mogą pojawić się również ubytki. Można je naprawić i uzupełnić za pomocą masy szpachlowej lub produktu Izohan ROOFIX. Podłoża które są chłonne należy zagruntować produktem Izohan WB jednak rozcieńczonym z wodą w stosunku 1 do 1. 

Właściwości:

  • regeneruje i konserwuje papy dachowe
  • może być stosowany na suche i wilgotne podłoże
  • ma właściwości tiksotropowe
  • jest bezrozpuszczalnikowy
  • tworzy izolację odporną na działanie czynników atmosferycznych
  • jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowa do użycia) , daje się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską

Aplikacja produktu

Konserwacja pokryć papowych.
Aby odpowiednio wykonać taką konserwację należy nanieść Izohan WB na powierzchnię w dwóch cienkich warstwach. Po nałożeniu każdej z nich należy odczekać aby wyschła. 

Odtworzenie posypki na papie.
Przed wykonaniem prac należy usunąć resztki posypki która odczepiła się od podłoża. Posypki nie należy wyrzucać. Można zebrać ją do pojemnika, ponieważ może być użyta powtórnie. Podłoże należy odpowiednio zagruntować wspomnianym Izohan WB rozcieńczonym z wodą. Później należy bez rozcieńczania nałożyć produkt na powierzchnię i posypać posypką tak aby nie było prześwitów masy.

 

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza woda
Temperatura stosowania od +5°C do +30°C
Czas tworzenia powłoki mniej niż 6 godzin
Zawartość wody w masie: nie więcej niż 60% (m/m)
Skład wodna emulsja asfaltów, kauczuków i dodatków
Ilość warstw: zależnie od potrzeb od 1 do 2 warstw
Waga 18 kg
Czy zawiera rozpuszczalnik Nie

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl