Izohan WA | grunt do podłoży nienasiąkliwych | 18 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 107,00 zł 107.00
Cena netto: 86,99 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan WA to specjalistyczny grunt na podłoża trudno nasiąkliwe. W zależności od tego z jakim podłożem mamy do czynienia rozcieńcza się go z wodą w różnych proporcjach.

ZUŻYCIE:

  • 0,2 kg/m2 przy gruntowaniu
  • 1,5 kg/m2 /mm przy wykonywaniu izolacji przeciwwilgociowej

 
Izohan WA to grunt, który może być stosowany na podłoże mineralne pod właściwą izolacje. Jeśli podłoże, które gruntujemy należy do nienasiąkliwych to należy rozcieńczyć go z wodą w stosunku 1 do 2. Jeśli natomiast podłoże które gruntujemy jest nasiąkliwe to rozcieńczamy go z wodą w stosunku 1 do 1. Izohan WA może również służyć do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych. Należy jednak pamiętać że taka izolacja nie jest zabezpieczona przed działanie wody która zalega a tym bardziej napiera na fundament. 

Przygotowanie podłoża i produktu

Przed nałożeniem preparatu Izohan WA na powierzchnię musimy ją odpowiednio przygotować. Należy zwrócić uwagę na to aby podłoże było czyste suche albo matowo wilgotne. Na powierzchni nie powinny znajdować się również żadne substancje które mogą powodować zmniejszenie przyczepności substancji do podłoża. Może chodzić na przykład o tłuszcz, mleczko cementowe albo preparaty antyadhezyjne. 

Aplikacja produktu.

Najważniejsze podczas aplikacji produktu jest to aby dobrać odpowiednie proporcje rozcieńczenia go z wodą. Produkt który jest dokładnie wymieszany należy aplikować na podłoże za pomocą pędzla z twardym włosiem albo za pomocą szczotki dekarskiej.

Jeśli chcemy wykonać izolację przeciwwilgociowa to należy pamiętać iż muszą występować dobre warunki gruntowe. Na podłoże należy nałożyć Izohan WA bez rozcieńczania za pomocą pędzla lub pasami tak aby sucha pozostałość miała minimum 1 mm grubości. Należy nałożyć co najmniej dwie warstwy preparatu. Nie można zapomnieć o tym że każda operacja powinna odbywać się po wyschnięciu poprzedniej warstwy. Prac związanych z izolacją nie powinniśmy prowadzić podczas opadów atmosferycznych albo silnego nasłonecznienia.

Dane techniczne

Odporność na deszcz od 5 do 9 h
Ilość składników 1-składnikowe
Baza woda
Temperatura stosowania od +5°C do +30°C
Czas tworzenia powłoki mniej niż 6 godzin
Skład wodna emulsja asfaltów, kauczuków i dodatków uszlachetniających
Czy zawiera rozpuszczalnik Nie

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl