Izohan Szczelna Łazienka | folia w płynie | 10 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 117,99 zł 117.99
Cena netto: 95,93 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan Szczelna Łazienka to półpłynna folia izolacyjna do bezspoinowe do uszczelniania pomieszczeń gdzie występuje duże zawilgocenie. Idealnie sprawdza się w różnego rodzaju łazienkach toaletach i pralnia. Idealna izolacja przed układaniem płytek ceramicznych. Może być stosowana również jako izolacja w systemach ogrzewania podłogowego. Można stosować ją do izolowania powierzchni poziomych i pionowych. Posiada bardzo dobrą przyczepność do różnego rodzaju podłoży a szczególnie betonowych. 

ZUŻYCIE: 1,0 - 1,2 kg/m2


Izohan Szczelna Łazienka to dyspersja tworzyw sztucznych i różnego rodzaju dodatków. Umożliwia odparowywanie wody z zawilgoconych konstrukcji. Idealnie nadaje się do wykonywania ochrony przeciwwilgociowej na powierzchniach które łatwo wchłaniają wilgoć na przykład płyt gipsowo kartonowych. Może być stosowana w pomieszczeniach w których na stałe przebywają ludzie w tym również w budynkach oświaty a także w budynkach służby zdrowia. Dodatkowo może być stosowany w pomieszczeniach gdzie przechowywana jest żywność. 

Właściwości:

  • tworzy bezspoinową powłokę o wysokich właściwościach izolacyjnych
  • ma dobrą przyczepność do izolowanych powierzchni
  • jest bardzo elastyczna i wodoszczelna
  • tworzy doskonały podkład izolacyjny pod płytki ceramiczne
  • jest ekologiczna – nie zawiera rozpuszczalników
  • szybko schnie

Przygotowanie produktu i podłoża.

Izohan Szczelna Łazienka jest produktem jednoskładnikowym. Dostarczany jest w postaci jednego wiaderka. Przed aplikacją produkt nie wymaga specjalnego przygotowania. Podłoże na które będziemy aplikować produkt musi być wolne od wszelkich substancji które mogą zmniejszyć przyczepność masy do podłoża. A także powinno być równe co wiąże się z tym że wszelkie ubytki będzie trzeba uzupełnić oraz będzie trzeba wyrównać powierzchnię. Przygotowaną powierzchnię należy zagruntować gruntem uniwersalnym producenta Izohan. 

Sposób stosowania

Izohan Szczelna Łazienka aplikujemy na powierzchnię za pomocą pędzla albo wałka. Zaleca się aby nałożyć minimum dwie warstwy masy. Ale jeśli produkt aplikujemy w pomieszczeniu które jest szczególnie podatne na działanie wody wtedy należy zaplikować trzy warstwy opisywanego produktu. Aby właściwości produktu zostały w pełni wykorzystane warto każdą warstwę nakładać w przeciwnym kierunku do poprzedniej. W miejscach połączeń ścian z posadzką należy wtopić taśmy uszczelniające. Przerwa pomiędzy nanoszenie warstw powinna wynosić około 4 godzin. A całkowite wyschnięcie powinno nastąpić po 12 godzinach od momentu nałożenie ostatniej warstwy. Dopiero wtedy możemy przystąpić do przyklejania płytek ceramicznych stosując zaprawy klejowe.

 

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza woda
Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Czas tworzenia powłoki mniej niż 12 godzin

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl