Izohan SBS-Gr | izolacja typu lekkiego zawierająca SBS | 10 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 60,00 zł 60.00
Cena netto: 48,78 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan SBS GR to powłoka do wykonywania hydroizolacji przeciwwilgociowych zawierająca modyfikowany SBS. Powłoka wykonana z Izohan SBS GR jest odporna na działanie różnych czynników atmosferycznych. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do wszelkiego rodzaju podłoży mineralnych.

ZUŻYCIE: ok. 0,7 kg/m2


 

Izohan SBS gr to mieszanina asfaltów, żywic rozpuszczalników organicznych oraz wypełniaczy SBS. Tworzy trwałą powłokę między innymi dlatego że zawiera rozpuszczalnik. Jest produktem jednoskładnikowym który jest od razu gotowy do użycia. Możemy go jednak używać tylko do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych. Wyrób nie nadaje się do stosowania na fundamenty gdzie występują trudne warunki gruntowe. Chodzi o sytuacje gdy woda napiera na fundamenty lub zalega bezpośrednio w ich sąsiedztwie.

Właściwości.

  • jest modyfikowany SBS
  • posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych
  • chroni przed wodą
  • można go stosować w łatwy i szybki sposób

Przygotowanie produkcji podłoża.

Izohan SBS gr jest produktem łatwym i szybkim stosowaniu. Przed użyciem należy go tylko dobrze wymieszać. Na wierzchu możemy dostrzec rozpuszczalnik - nie świadczy to jednak o wadzie produktu. Powierzchnie na którą będziemy aplikować produkt należy przygotować tak jak w wypadku innych produktów rozpuszczalnikowych. Musi być czysta sucha i wolna od środków zmniejszających przyczepność. Ważnym elementem jest również zagruntowanie podłoża. Możemy do tego wykorzystać produkty z grupy Izohan takie jak Izohan BR lub Izohan PENETRATOR G7. Co do samej aplikacji produktu to należy zwrócić uwagę aby nakładać jak najcieńszą warstwę produktu na izolowaną powierzchnię. Zapobiega to ściekaniu produktu po pionowych powierzchniach jak również tworzenie się pęcherzy. Prace powinniśmy prowadzić w dodatnich temperaturach. należy unikać jednak silnego nasłonecznienia lub opadów atmosferycznych.

Dane techniczne

Zasypywanie fundamentu powyżej 7 dni
Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Czas schnięcia około 24 godz.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl