Izohan SBS-B | masa do konserwacji pokryć dachowych z SBS-em | 20 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 112,50 zł 112.50
Cena netto: 91,46 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan SBS-B to masa do konserwacji pokryć dachowych dodatkowo modyfikowana SBS-em. Jest to mieszanina asfaltów rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających. Powłoka wykonana z tej masy tworzy izolację, która jest odporna na działanie wielu czynników atmosferycznych. Izohan SBS-B doskonale sprawdza się również w niskich temperaturach.

ZUŻYCIE: 0,6–0,8 kg/m2 w zależności od stanu podłoża


 

 

Ta masa asfaltowa to produkt jednoskładnikowy. Po wymieszaniu jest od razu gotowy do użycia. Można go aplikować za pomocą pędzla lub szczotki dekarskiej. Produkt charakteryzuje się niskim zużyciem. A dzięki zawartemu w sobie rozpuszczalnikowi tworzy bardzo wytrzymałą hydroizolacje dachu. Posiada atest PZH.

Właściwości:

  • zawiera modyfikowany SBS
  • regeneruje i konserwuje papy asfaltowe
  • niskie zużycie
  • zachowuje swoje właściwości w niskich i wysokich temperaturach
  • od razu gotowy do użycia
  • łatwy w stosowaniu

Przygotowanie podłoża i produktu.

Produkt Izohan SBS-B jest wyrobem od razu gotowym do użycia. Przed użyciem należy go jedynie starannie wymieszać. Po otwarciu opakowania z produktem możemy ujrzeć zgromadzony na wierzchu rozpuszczalnik. Jest to naturalne zjawisko które towarzyszy  większości produktów które wchodzą w skład bitumów rozpuszczalnikowych. Przed nałożeniem produktu na pokrycie dachowe, należy zadbać o jego staranne przygotowanie. Pokrycie dachowe na które będziemy aplikować masę powinno być czyste, suche i oczyszczone z luźnych powłok. Na pokryciu dachowym mogą również pojawić się różnego rodzaju pęcherze, wybrzuszenia i uszkodzenia mechaniczne. Należy je bezwzględnie usunąć. Ubytki możemy naprawić stosując szpachle dekarską lub Izohan ROOFIX.

Aplikacja produktu.

Izohan SBS-B należy nakładać na dach za pomocą szczotki dekarskiej albo pędzla który posiada twarde włosie. Wykonana przez nas powłoka powinna mieć jedną lub dwie warstwy. Przerwa pomiędzy nanoszeniem warstw powinna być nie mniejsza niż 24 godziny. Jeśli chcemy aby wykonywana przez nas powłoka była odporna na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV w jeszcze większym stopniu to powinniśmy ostatnią warstwę powłoki która jest jeszcze nie związana posypać posypką mineralną. Wszelkie prace zalecamy wykonywać w temperaturach dodatnich. W czasie chłodnych dni przed aplikacją produktu warto wstawić go do ciepłego pomieszczenia. Ułatwi nam to jego późniejszą aplikacje. Musimy również pamiętać że prac nie powinniśmy prowadzić podczas silnego nasłonecznienia lub różnego rodzaju opadów atmosferycznych.

 

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Skład mieszanina asfaltów, rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających
Czy zawiera rozpuszczalnik Tak
Czas schnięcia ok. 24 h

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl