Izohan PENETRATOR G7 | szybkoschnący grunt pod papy | 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
Cena netto: 56,10 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan PENETRATOR G7 to szybkoschnący grunt pod papę zgrzewalną modyfikowany SBS-em. Można go stosować pod papy asfaltowe, asfaltowo polimerowe, zgrzewalne i samoprzylepne. Najlepsze właściwości osiąga podczas stosowania go pod papy modyfikowane. Może również służyć do zabezpieczania elementów drewnianych i metalowych zakopanych w gruncie.

ZUŻYCIE: ok. 0,2 l/m2


 

Izohan PENETRATOR G7 to roztwór asfaltowo żywiczny. To mieszanina asfaltów rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających. Świetnie penetruje w głąb izolowanych powierzchni. Czas schnięcia preparatu nie jest dłuższy niż 30 minut. Przy kilkukrotnym naniesieniu produkt może również służyć jako hydroizolacja przeciwwilgociowa. Produkt charakteryzuje się niskim zużyciem. Jest łatwy i szybki w stosowaniu. Daje się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską. Doskonale zabezpiecza betony przed wszelką wilgocią i korozją.

Właściwości:

  • modyfikowany SBS-em
  • szybkoschnący
  • posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni
  • zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją
  • posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoży mineralnych
  • jest łatwy i szybki w stosowaniu gotowy do użycia)
  • dający się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską


Przygotowanie podłoża i produktu.

Izohan PENETRATOR G7 to produkt jednoskładnikowy który zawiera rozpuszczalnik. Jest zatem od razu gotowy do użycia. Po otwarciu opakowania na górze możemy zauważyć rozpuszczalnik ale nie świadczy to o wadzie produktu. Należy po prostu dobrze wymieszać produkt. Przed zastosowaniem gruntu Izohan PENETRATOR G7 musimy odpowiednio przygotować powierzchnię na którą będziemy go aplikować. Taka powierzchnia powinna być oczyszczona z wszelkich tłuszczów, nacieków i innych substancji zmniejszających przywieranie. Podłoże musi być również czyste, suche albo lekko wilgotne.

Aplikacja produktu.
Kiedy dokładnie wymieszamy preparat należy nałożyć go na powierzchnię za pomocą pędzla albo szczotki dekarskiej. Ważne jest aby na podłożach mocno wilgotnych opisywany grunt wcierać bardzo energicznie. Prac związanych z aplikacją produktów nie powinno prowadzić się podczas opadów deszczu lub śniegu albo silnego nasłonecznienia. Warto zwrócić uwagę na to aby produkt aplikować w temperaturach dodatnich. Co więcej przed zastosowaniem preparatu warto wstawić opakowanie z produktem do ciepłego pomieszczenia na około jedną dobę albo dwie. Produkt posiada przyspieszone czas schnięcia dla temperatury +25°C a czas schnięcia wynosi mniej niż 30 minut. Jeśli jednak temperatura jest niższa czas schnięcia może się wydłużyć.

 

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Skład mieszanina asfaltów, rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl