Izohan Masa Szpachlowa | do wypełniania ubytków | 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 67,00 zł 67.00
Cena netto: 54,47 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan Masa szpachlowa to produkt, który służy do konserwacji i naprawiania pokryć dachowych. Szczególnie sprawdza się, kiedy należy wypełnić lub uzupełnić ubytki w pokryciu dachowym. Można go również stosować do uszczelniania obróbek blacharskich. Jak również jako materiał pomocniczy w wykonywaniu hydroizolacji pionowej ścian fundamentów. Jest to produkt rozpuszczalnikowy który posiada włókna zbrojące dzięki czemu jest produktem który zapewnia wyjątkową wytrzymałość nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Izohan Masa szpachlowa jest produktem jednoskładnikowym. Jest mieszaniną asfaltów izolacyjnych polimerów oraz włókien zbrojących. Stosuje się go w dodatnich temperaturach. Jest to masa o wysokiej elastyczności i trwałości dlatego posiada szerokie spektrum zastosowań. Niezastąpiony w konserwacji i naprawie pokryć dachowych.

Właściwości

  • elastyczna
  • jednoskładnikowa
  • trwała z powodu zawartości rozpuszczalnika
  • odporna na działanie czynników atmosferycznych
  • zachowują elastyczność w różnych temperaturach

Przygotowanie podłoża i produktu.

Produkt przed użyciem należy dokładnie wymieszać. Przygotowanie podłoża wiąże się z tym aby było one wolne od wszelkich substancji, które zmniejszają przyczepność produktu do podłoża. Powinno być przede wszystkim czyste i oczyszczone ze starych luźnych powłok. Podłoże betonowe należy również zagruntować Izohan BR lub Izohan penetrator G7.

Aplikacja produktu.

Masę szpachlową Izohan można nakładać za pomocą pacy lub szpachli. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę aby grubość pojedynczej warstwy nie przekraczała 2 mm. Jeśli masą chcemy wyrównać jakieś głębsze nierówności to należy to zrobić w kilku operacjach roboczy nie przekraczając warstwy 2 mm. Każdą kolejną warstwę trzeba aplikować po wyschnięciu poprzedniej. Masę powinniśmy aplikować w temperaturach dodatnich, a w chłodne dni warto wstawić produkt przed użyciem do ciepłego pomieszczenia. Należy unikać stosowania produktu podczas silnego nasłonecznienia lub podczas opadów atmosferycznych.

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Skład asfalty izolacyjne modyfikowane polimerami, włókna zbrojące
Czas schnięcia 10 godz

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl