Izohan GR | masa do izolacji przeciwwilgociowych | 20 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 111,00 zł 111.00
Cena netto: 90,24 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan GR to rozpuszczalnikowa masa do wykonywania przeciwwilgociowych hydroizolacji fundamentu. Jest modyfikowana SBS-em. Masa ta jest produktem jednoskładnikowym. Co sprawia że jest łatwa i szybka w stosowaniu.

ZUŻYCIE: ok. 0,7 l/m2


 

Izohan GR służy do wykonywania izolacji przeciwwilgociowych czyli inaczej zwanymi izolacjami typu lekkiego. Wyrobu tego nie powinniśmy stosować kiedy na fundamenty napiera woda lub zalega ona oddziaływując na fundament. Masa ta nie wytrzyma pod naporem wody. Można ją stosować kiedy występują dobre warunki gruntowe. Jeśli takich nie ma powinniśmy zastosować izolacje typu ciężkiego.

Właściwości.

  • bardzo dobra przyczepność do wszelkiego rodzaju podłoży mineralnych
  • odporny na działanie czynników atmosferycznych
  • gotowy do użycia
  • łatwy w stosowaniu
  • niskie zużycie produktu

Przygotowanie podłoża i produktu.

Izohan GR po dokładnym wymieszaniu możemy od razu aplikować na podłoże. Jednak takie podłoże musi być wpierw odpowiednio przygotowane. Musi być czyste suche oczyszczone z wszelkiego rodzaju substancji które powodują zmniejszenie przyczepności. Podłoże musimy również zagruntować. Możemy do tego użyć gruntów Izohan BR, Izohan SBS-BR oraz Izohan PENETRATOR G7.

Aplikacja produktu.

Dokładnie wymieszaną masę aplikujemy na podłoże za pomocą szczotki dekarskiej. Masę należy nanosić jak najcieńszą warstwą. Należy tak zrobić ponieważ zbyt grube warstwy powłoki mogłyby zacząć ściekać po pionowych powierzchniach. Może to również skutkować tym że podczas silnego nasłonecznienia na powierzchni mogły by zacząć tworzyć się pęcherze. Każdą kolejną warstwę produktu należy nanosić minimum po 24 godzinach. Jest to czas w którym rozpuszczalnik z produktu może odparować. Wszystkie prace związane z izohan GR powinniśmy wykonywać w dodatnich temperaturach. W czasie chłodów aby ułatwić sobie wykonywanie pracy produkt należy wstawić do ciepłego pomieszczenia na jedną lub dwie doby.

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Temperatura stosowania od 5°C do 25°C
Ilość warstw: zależnie od potrzeb od 1 do 3 warstw
Czas schnięcia ok. 24 godz.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl