Izohan BR | grunt asfaltowo-żywiczny | 20 l

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 140,00 zł 140.00
Cena netto: 113,82 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Izohan BR służy do gruntowania powierzchni mineralnych oraz bitumiczno asfaltowych przed nałożeniem właściwej izolacji. Jest to roztwór asfaltowo żywiczny. Doskonale zabezpiecza beton przed wilgocią i korozją. Jest modyfikowany SBS-em. Czas jego schnięcia jest mniejszy niż 6 godzin.

ZUŻYCIE:

  • ok. 0,3 l /m2
  • 0,9-1,2 l/m2 przy gruntowaniu wełny mineralnej

Izohan BR to mieszanina asfaltów, rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających. Ma szerokie spektrum zastosowań. Może być stosowany do gruntowania powierzchni mineralnych oraz bitumicznych. Możemy nim wykonywać powłoki antykorozyjne nawet na elementy metalowe. Jego dodatkowym zastosowaniem jest gruntowanie wełny mineralnej pod papy zgrzewalne i samoprzylepne.

Właściwości

  • jest wodochronny
  • jest łatwy i szybki w stosowaniu (gotowy do uzycia)
  • dajacy się nakładać pędzlem lub szczotką dekarską
  • zwiększa przyczepność podłoży
  • posiada doskonałe właściwości penetracji w głąb izolowanych powierzchni
  • zabezpiecza betony przed wilgocią i korozją
  • posiada bardzo dobrą przyczepność do wszelkich podłoży mineralnych

Przygotowanie podłoża i produktu.

Izohan BR jest produktem jednoskładnikowym który zawiera rozpuszczalnik. Dlatego jest od razu gotowy do użycia. Powinniśmy jednak pamiętać o tym że przed użyciem należy go dobrze wymieszać. Po otwarciu opakowania na górze możemy zobaczyć rozpuszczalnik nie oznacza to jednak że produkt jest zepsuty. To naturalne zjawisko które zniknie zaraz po wymieszaniu produktu. Warto zwrócić również uwagę na odpowiednie przygotowanie powierzchni na którą będziemy aplikować preparat. Na powierzchni nie powinno być żadnych starych luźnych powłok, nacieków albo innych substancji zmniejszających przyczepność. Należy również zwrócić uwagę na to aby podłoże było czyste i suche.

Aplikacja produktu.

Po dokładnym wymieszaniu, masę należy aplikować na powierzchnię szczotką dekarską albo pędzlem. Produkt należy nanosić na powierzchnię możliwie jak najcieńsza warstwą. Bardzo ważne jest aby pamiętać że podczas aplikacji należy mieszać produkt co jakiś czas. Ogólnie zaleca się wykonywanie prac w temperaturach dodatnich. Temperatury poniżej 25°C sprawiają że czas schnięcia znacząco się wydłuża. Warto jest wstawić opakowanie z produktem do ciepłego pomieszczenia na jedną lub dwie doby przed użyciem. Zabrania się wykonywania prac podczas opadów atmosferycznych i silnego nasłonecznienia.

 

Dane techniczne

Ilość składników 1-składnikowe
Baza rozpuszczalnik
Skład mieszanina asfaltów, rozpuszczalników i dodatków uszlachetniających

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl