Flexproof | masa do wypełniania dylatacji | 600 ml

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 51,99 zł 51.99
Cena netto: 42,27 zł
ilość szt.
Zyskujesz 51 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: JURGA

Opis

FLEXPROOF to jednoskładnikowy klej-uszczelniacz poliuretanowy o trwałej elastyczności, przeznaczony do wypełniania szczelin dylatacyjnych. Wykazuje doskonałą odporność na warunki atmosferyczne, wilgoć, drgania oraz środki czyszczące. Jego szerokie zastosowanie obejmuje klejenie i uszczelnianie konstrukcji metalowych, betonowych, drewnianych, a także powierzchni szklanych, stalowych, czy PCV.

Zużycie:

FLEXPROOF należy najlepiej zużyć w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu. Przechowuje się go w temperaturze od 5 do 25 stopni Celsjusza, chroniąc przed wilgocią i promieniami słonecznymi.

Zastosowanie produktu:

Ten klej-uszczelniacz znajduje zastosowanie w:

 • Wypełnianiu szczelin dylatacyjnych w posadzkach przemysłowych.
 • Tworzeniu połączeń strukturalnych w konstrukcjach.
 • Klejeniu materiałów takich jak metal, drewno, szkło, PCV.
  Uszczelnianiu konstrukcji metalowych oraz połączeń spawanych

Przygotowanie do użycia:

Przed aplikacją należy zapewnić czystą, suchą powierzchnię wolną od oleju i zanieczyszczeń obniżających przyczepność. Dodatkowo, powierzchnie szklane i metalowe należy odtłuścić rozpuszczalnikiem.

Przygotowanie podłoża:

Podłoże, na którym planuje się zastosować produkt, powinno być wolne od przegrzania lub zamrożenia. W przypadku złącz ruchomych, zaleca się stosowanie sznura dylatacyjnego, aby uniknąć trójstronnego przylegania uszczelniacza do powierzchni, co mogłoby doprowadzić do jego uszkodzenia.

Aplikacja:

Przed użyciem należy zabezpieczyć sąsiednie powierzchnie taśmą maskującą. Klej należy aplikować przy pomocy wyciskacza, a po nałożeniu, spoinę można wygładzić, usuwając taśmę, zanim tworzy się naskórek.

Najczęściej zadawane 3 pytania do produktu i odpowiedzi:

 1. P: Jak długo można przechowywać FLEXPROOF?

  • O: Produkt należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od daty produkcji, przechowując go w temperaturze 5-25°C, z dala od wilgoci i promieni słonecznych.
 2. P:Czy można stosować ten produkt do podłoży bitumicznych?

  • O: Nie, nie zaleca się stosowania tego produktu do podłoży bitumicznych (z wyjątkiem papy od strony posypki), PE, PP, teflonu. Nie należy również malować farbami na bazie żywic alkidowych.
 3. P:Czy istnieją jakieś ograniczenia w stosowaniu tego kleju-uszczelniacza?

  • O: Należy wykonać próbę zastosowania z uwagi na swój szeroki przekrój materiałów używanych w budownictwie. Dodatkowo, nieprawidłowe użycie może skutkować koniecznością wykonania dodatkowych działań korygujących. 

Dane techniczne

Temperatura stosowania +5°C do +25°C.
Skład Poliuretan
Czas schnięcia 3-4 mm/24h

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl