ASFALT DROGOWY NA ZIMNO

Podłoże asfaltowe z upływem czasu traci swoje właściwości, jego struktura staje się mniej zwarta, zaczyna pękać oraz odrywać się od reszty, przez co powstają dziury i szerokie szczeliny. Takie skutki niesie za sobą zmienna pogoda, temperatura, oraz ruchy podłoża. Naprawa asfaltu drogowego kojarzona jest zazwyczaj z ciężkimi maszynami które najpierw zdzierają asfalt a potem zalewają wyrwę gorącą mieszanką która następnie jest ugniatana walcem.

Okazuje się że naprawa uszkodzeń w jezdni asfaltowej nie musi być tak skomplikowana. W naszej ofercie znajdziesz produkt o nazwie asfalt drogowy na zimno. Asfalt na zimno to mieszanka asfaltu w postaci pół sypkiej, pakowana w 25kg worki, która utwardza się pod wpływem ubijania. Naprawa uszkodzeń asfaltem na zimno nie wymaga żadnych specjalistycznych sprzętów a cena takiego zabiegu jest na prawdę niska.

Nasz asfalt drogowy cechuje świetna cena, szybka wysyłka i bardzo wysoka jakość w porównaniu do innych tego typu produktów na polskim rynku. Kliknij tutaj aby zobaczyć specjalną stronę poświęconą naszemu asfaltowi.

ASFALT NA ZIMNO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl