baner42

Kontakt i dane firmy

 

DANE FIRMY:

Właścicielem serwisu hydroizolacje24.pl jest:

ARADO Bogdan Żerański
ul. Marusarzówny 6/33
44-330 Jastrzębie-Zdrój
NIP: 7581086543
REGON: 550727236

KONTO BANKOWE:

ALIOR BANK: 77 2490 0005 0000 4530 7710 5063
IDEA BANK: 50 1950 0001 2006 0638 3659 0002
ING: 88 1050 1230 1000 0090 6760 0891

 

ZAPRASZAMY NA NASZĄ INFOLINIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU OD 8 DO 16 - tel. 32 433 32 33

 

Nasz zespół:

 

 

Jonatan Baran

Kierownik działu sprzedaży

tel. 459 593 175

mail: jbaran@hydroizolacje24.pl

Ivanna Faryma

Ivanna Faryma

Starszy specjalista ds. sprzedaży

tel. 459 593 179

mail: ifaryma@hydroizolacje24.pl

Daniel Grochowski

Starszy specjalista ds. sprzedaży

tel. 459 593 180

mail: dgrochowski@hydroizolacje24.pl

Magda Spyra

Starsza specjalistka ds.sprzedaży

tel. 459 593 176

mail: mspyra@hydroizolacje24.pl

Natan Wojtaszek

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

tel. 459 593 177

mail: nwojtaszek@hydroizolacje24.pl

Małgorzata Baran

Młodszy specjalista ds. sprzedaży

tel. 459 593 178

mail: mbaran@hydroizolacje24.pl

Agnieszka Sołtysiak

Młodsza specjalistka ds. sprzedaży

tel. 459 594 284

mail: asoltysiak@hydroizolacje24.pl

Aleksandra Zadara

Młodsza specjalistka ds.sprzedaży

tel. 459 594 394

mail: azadara@hydroizolacje24.pl

 

Nelli Paplyk

Młodsza specjalistka ds. zwrotów

mail: npaplyk@hydroizolacje24.pl

 

Krzysztof Musiał

Kierownik oddziału Mszana

 

 

Paweł Siejok

Kierownik magazynu

 

Bogdan Żerański

Właściciel

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl