PAPY (MATERIAŁY ROLOWE)

Papy to ciągle jeden z najczęściej stosowanych produktów do izolacji dachu. Na polskim rynku znajdziemy szeroką gamę tych produktów. Pozwala to na znalezienie papy która będzie odpowiadała naszym wymaganiom. Jednak duży wybór może również sprawić że zagubimy się w gąszczu parametrów i opisów. O czym należy zatem pamiętać wybierając rodzaj papy?

Papy często dzieli się na 4 kategorię: wierzchniego krycia, podkładową, tradycyjną i specjalną. Każda z nich spełnia określone zadania które szerzej opisano w podkategoriach nazwanych ich rodzajami. Warto zwrócić również uwagę na takie parametry jak: grubość i giętkość. Papy różnią się od siebie również rodzajem wkładki nośnej inaczej osnowy. Może być ona wykonana z włókna: szklanego (duża wytrzymałość ale mała elastyczność), poliestrowego (elastyczne i wytrzymałe jednak mniej niż te osnową z włókna szklanego) oraz poliestrowe łączone z siatką z włókna szklanego (bardzo mocne i elastyczne).

Papy odróżnia również sposób mocowania – najbardziej popularne to: mocowanie mechaniczne za pomocą papiaków, mocowanie tradycyjne (lepiki na zimno lub na gorąco), zgrzewanie oraz samoprzylepne.

Naszą strona umożliwia porównanie wszystkich tych parametrów za pomocą filtra znajdującego się po lewej stronie. O pomoc możesz poprosić również naszego doradcę kontaktując się z nim telefonicznie lub za pomocą czatu na stronie.   

PAPY

JAROCIN JARBIT V60 S30 KG JAROCIN JARBIT V60 S30 KG
Cena:

125,99 zł

Cena netto: 102,43 zł

szt.
zobacz więcej
JAROCIN JARPLAST POLO PY PV 250 S52 KG JAROCIN JARPLAST POLO PY PV 250 S52 KG
Cena:

138,99 zł

Cena netto: 113,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl