Asfalt drogowy na zimno | 1000 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 699,00 zł 699.00
Cena netto: 568,29 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Asfalt na zimno można przyrównać wyglądem do zwykłego, tradycyjnego, nieutwardzonego, czarnego asfaltu. Różnica polega na tym że asfalt drogowy tradycyjny nakładany jest na powierzchnie jezdni za pomocą ciężkiego sprzętu. Tradycyjny asfalt drogowy najpierw jest podgrzewany do wysokiej temperatury aby stał się płynny, później wylewany na jezdnię a następnie ugniatany przez walec. Asfalt drogowy na zimno, jak sama nazwa wskazuje, jest produktem który nie wymaga podgrzewania. Asfalt drogowy na zimno zachowuje stan sypki, więc łatwo go wysypać na uszkodzony trakt jezdni. Jego cena jest bardzo niska w stosunku do jego możliwości.


 

Właściwości/zalety:

  • Łatwe w użyciu i transporcie worki 25kg
  • Wygodny w użyciu, łatwo się rozsypuje na uszkodzony odcinek jezdni
  • Aby asfalt się utwardził, wystarczy go dobrze ugnieść
  • Rewelacyjna cena
  • Na każdą porę roku – zastosowanie od -20°C do +30°C
  • Produkt trwały
  • Nieograniczona dostępność
  • Nasza cena jest dużo niższa niż w marketach typu: OBI, Castorama, Mrówka
  • Instrukcja jak kłaść asfalt na zimno dostępna na naszej stronie internetowej www.asfalt-na-zimno.pl

 

 

Przygotowanie podłoża i produktu oraz wykonanie:

Odpowiedź na pytanie jak kłaść asfalt na zimno oraz gdzie kłaść asfalt na zimno jest bardzo prosta. Podłożem pod ten produkt jest droga asfaltowa, lub każde inne utwardzone podłoże, np. trakt betonowy, kostka brukowa, ubytki wokół studzienek, przy krawężnikach itd. Wiek podłoża oraz jego stan wizualny nie mają znaczenia. Asfalt na zimno służy do łatania uszkodzonych oraz niewypełnionych części nawierzchni. Jego cena jest bardzo atrakcyjna. Zaleca się aby uszkodzenie nawierzchni takie jak ubytek czy wybój doprowadzić do kształtu prostej bryły np. prostopadłościanu poprzez obcięcie krawędzi i wyrównanie dna. To jak kłaść asfalt na zimno jest bardzo proste. Ważne jest aby uszkodzona część jezdni którą chcemy załatać była w miarę możliwości dobrze oczyszczona z piasku i luźnych części, oraz pozbawiona wody. Asfalt na zimno to produkt gotowy do użycia, wystarczy wsypać zawartość worka w miejsce które chcemy wypełnić i utwardzić go ubijakiem. Nakłada się go w warstwie nie przekraczającej 5 cm po zagęszczeniu. Jeśli ubytek jest głębszy, należy wypełnić go następnymi warstwami również po 5cm – lecz maksymalna głębokość dziury może wynosić 15cm. Jeśli ubytek jest głębszy należy wypełnić go innym materiałem o zbliżonych właściwościach do asfaltu na zimno lub np. mieszanką mineralną o ciągłym uziarnieniu.

 

DBAMY O TRANSPORT NASZYCH PACZEK!!!

Każdą paczkę zabezpieczamy w odpowiedni sposób bo wiemy że nie zawsze obchodzi się z nimi łagodnie. Dlatego każda nasza paczka:

oznaczona jest etykietami: ostrożnie szkło oraz ostrożnie nie rzucać

zawsze wskazujemy gdzie znajduję się górna część przesyłki

każde wiadro jest dodatkowo owinięte streczem aby nawet gdy paczka zostanie uszkodzona zawartość nie wylała się

w środku nie ma pustych przestrzeni aby wiadro nie mogło ruszać się podczas transportu

 

 hydroizolacje24.pl nasze paczki

 

Dane techniczne

Waga 1000 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl